Інші бренди компанії

Визнання міст,

у яких покращився рівень життя
завдяки освітленню

Програма ’Місто.Люди.Світло ’

Програма ’Місто.Люди.Світло ’ – це відкрита платформа, завдяки якій професіонали у сфері освітлення можуть вивчати, демонструвати й поширювати передові ідеї освітлення міст для покращення життя людей у всьому світі.

 

Вона була запущена 1996 року як дослідницький проект, що розкрив приголомшливий потенціал застосування світла в міському пейзажі. Нові знахідки надихнули багатьох професіоналів у сфері освітлення на розробку нових захоплюючих концепцій.

 

Сьогодні більшість із цих концепцій повністю перетворюють вигляд наших міст у нічний час. Ця програма продовжує залучати професіоналів у сфері освітлення з усього світу, підтримуючи креативні проекти й досліджуючи взаємозв’язки між містом, людьми й освітленням.

 

Наприклад, щороку під час конкурсу City People Light нагороджуються проекти зовнішнього освітлення, які змогли поліпшити умови життя городян.

Місто.Люди.Світло


Програма складається з різних елементів

 

Послуги й інструменти для міського освітлення

 

Прикрасьте своє місто за допомогою світла. Ми надамо всі продукти й інструменти, необхідні для створення чудових ідей міського та архітектурного освітлення, а також послуги, що дають змогу втілити ці ідеї в життя.

Плаща в Женеві (Швейцарія) з міським освітленням Philips

Приклади використання

Зв’яжіться з нами

 

Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

 

Заповніть форму й уточніть запитання