• Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Світлотехніка Philips:
безліч додаткових переваг

Про нас

Вже понад 120 років Світлотехніка Philips задає тенденції в інноваційних розробках. Ми використовуємо перетворюючу силу світла, щоб зробити життя людей більш зручним і продуктивним, створюючи високоякісне освітлення для громадських місць, офісних, виробничих і житлових приміщень. За допомогою світла ми робимо життя людей більш щасливим і безпечним. Світло, що розважає, надихає, інформує... світло, яке робить міста більш зручними для життя та задовольняє щоденні потреби людей.

 

Завдяки інноваційним мережевим системам для дому, роздрібних магазинів, офісів, міст тощо, компанія Philips виводить освітлення за межі звичайної ілюмінації.

 

Компанія Philips є першопрохідцем у розробці високоякісного та енергозберігаючого світлодіодного освітлення. Зараз ми переносимо світлотехніку у цілком цифровий світ, який з'єднує у єдину мережу людей, місця та пристрої. Ми вже бачимо той день, у недалекому майбутньому, коли всі наші лампи, освітлювальні прилади та системи стануть цифровими і будуть готові до роботи у мережі. 

 

Про Світлотехніку Philips

Приєднуйтесь до нашої подорожі

Світлотехніка Philips відома своїми інноваційними рішеннями, які покращили життя мільярдів людей. Ми пишаємося своїми новаторськими продуктами та технологіями, які змінюють наше життя.

 

Запрошуємо вас приєднатися до нашої революційної подорожі та допомагати нам продовжувати змінювати життя людей.

Світлотехніка Philips. Приєднуйтесь до нашої подорожі!

Екологічна та соціальна відповідальність

Розумний бізнес — це не лише прибуток, це повага до екології, сталий розвиток і відповідальність. Потрібно відповідати на вимоги сьогодення, не випускаючи з уваги потреби завтрашнього дня.

 

Ця ідея знаходить своє відображення у наших програмах сталого розвитку, спрямованих на зменшення впливу нашої компанії на навколишнє середовище та на покращення життя людей як у межах нашої власної організації, так і у світі, що лежить за нашим порогом.

Концепція соціальної та екологічної відповідальності компанії Світлотехніка Philips
You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website