Інші бренди компанії

Освітлення складських приміщень

Подолання пітьми
на складах
 

Склад Axro,
Гамбург, Німеччина

Дізнайтеся, як за допомогою освітлення компанія Axro покращила умови роботи та скоротила витрати на технічне обслуговування.
Нове кероване світлодіодне обладнання гарантує величезні заощадження для компанії AXRO в Гамбурзі

Більше 6000 найменувань   витратних матеріалів

зберігається в наших складських приміщеннях. Щоб працювати з такими обсягами товарів, потрібна раціональна схема роботи. Це також стосується й освітлення. Ми вибрали світлодіодне обладнання з багатьох причин. Світильники Maxos – це гнучке рішення з високими показниками енергоефективності".

 

Штеффен Генц, менеджер проекту, AXRO GmbH

Світлодіодне обладнання для високих промислових приміщень і системи керування освітленням Philips
Спеціалізована світлотехніка Philips для складу

Прагнення клієнта

 

Застаріла система освітлення складських приміщень Axro створювала низку проблем. Доступ до верхніх полиць загороджували підвісні світильники, які часто пошкоджувалися під час підйому палет.

 

Окрім того, при слабкому освітленні в окремих приміщеннях важко було читати етикетки. Компанія Axro також хотіла знизити викиди вуглекислого газу, щоб отримати субсидії від міської влади Гамбурга. Модернізація системи освітлення дозволила вирішити всі проблеми.

Світлодіодне обладнання для високих промислових приміщень і системи керування освітленням Philips

Правильне освітлення 

 

Компанія Axro займається роздрібною торгівлею та дистрибуцією спеціалізованих товарів, пропонуючи витратні матеріали до пристроїв різних торговельних марок, наприклад чорнила й тонери, а також запчастини до оригінальних пристроїв виробників. Компанія замінила старі флуоресцентні лампи, які пропрацювали 20 років, світлодіодними світильниками Maxos.

 

Нові світильники прикріпили безпосередньо до стелі, вирішивши таким чином проблему їх пошкодження палетами на верхніх полицях. Окрім того, з новим обладнанням на складі стало значно світліше. Після модернізації зменшилися випадки пошкодження упаковок, а також стало легше читати етикетки. Крім того, світлодіодна технологія спростила операції в інших зонах складу. Надійні вологостійкі світлодіодні світильники Pacific було встановлено у вхідній зоні перед вантажними рампами, а у дворі з’явилися зовнішні світильники Luma, які рівномірно розподіляють світло та не створюють відблисків.

 

Тепер у водіїв не виникає жодних проблем під час завантаження та розвантаження товарів. Світильники PowerBalance для офісів також забезпечили кращі умови роботи. Окрім того, системи керування Occuswitch DALI та Dynalite дозволяють вмикати й вимикати освітлення, відстежуючи присутність людей у приміщеннях, а також регулюють рівень яскравості світильників з урахуванням доступного денного освітлення. Тепер приміщення яскраво освітлюються, а витрати компанії на технічне обслуговування скоротилися, оскільки система використовує на дві третини менше електроенергії. У грошовому еквіваленті Axro заощаджує 1000 євро на місяць.

 

Більше того, викиди вуглекислого газу зменшилися на 79%, тож Axro виконує завдання із захисту навколишнього середовища. Тривалий строк служби нових світильників означає, що обладнання замінять лише через 15–20 років.

 

З новою системою освітлення витрати на електроенергію скоротилися на 67%, що дорівнює 1000 євро на місяць. 37% цих заощаджень гарантують системи керування. Строк служби нових ламп складає 50 000 годин, тоді як попередніх – лише 8000.

 • PowerBalance gen2
  PowerBalance gen2
  Встраиваемый потолочный офисный светодиодный светильник, соответствующий всем стандартам и заменяющий люминесцентные светильники Т5 в большинстве систем для внутреннего освещения. ...
 • Maxos LED, для промышленного сектора
  Maxos LED, для промышленного сектора
  В некоторых областях промышленности и сфере розничных продаж необходимы системы освещения с разумным периодом окупаемости и, вместе с тем, соответствующие всем техническим требован...
 • Pacific LED WT460C
  Pacific LED WT460C
  Светодиодное освещение для тех, кто стремится к экономии электроэнергии и заботится о снижении негативного воздействия на окружающую среду. Обладая свежим оригинальным дизайном, вы...

Пов’язані проекти