Інші бренди компанії

Тунель Zeeburger в Амстердамі

оновлено

Тунель Zeeburger,
Амстердам, Нідерланди


Тунель Zeeburger – третій тунель у Нідерландах, де було впроваджено систему T-line.
Тунель Zeeburger в Амстердамі

Якщо
коротко,

то система повністю автоматизована".
Тунель Zeeburger в Амстердамі

Прагнення клієнта

 

У червні 2011 року Головне управління дорожнім і водним сполученням Rijkswaterstaat доручило компанії VolkerRail замінити систему освітлення. Управління Rijkswaterstaat і компанія Vialis прискіпливо розглядали пропозиції різних постачальників. Компанія Philips виявилася найкращою.

Виїзд із тунелю

Правильне освітлення

 

Головна перевага компанії Philips полягає в тому, що це єдиний постачальник у Нідерландах, який уже встановлював світлодіодне обладнання для освітлення тунелів. Ми перевірили, чи може Philips виконати всі вимоги щодо реалізації цього проекту.  Тунель Zeeburger – третій тунель у Нідерландах, де було впроваджено систему T-line. Технологія T-line відзначається низкою переваг порівняно з аналогічними рішення для освітлення тунелів.


Світильники T-line розроблено на основі надійної світлодіодної технології. Їх гладку поверхню легко очищати від бруду. Окрім того, лампи гарантовано працюють протягом указаного строку, а отже, Головне управління дорожнім і водним сполученням Rijkswaterstaat зможе заощаджувати кошти на технічне обслуговування. Світлодіодне обладнання працює щонайменше 15 років.

Тунель Zeeburger в Амстердамі оновлено

Команда

Vialis

Компанія з монтажу

На веб-сайт Vialis

Пов’язані проекти