Інші бренди компанії

Зручне й енергоефективне

освітлення тунелів

Тунель Boxem,
Зволле, Нідерланди


Технологія Philips TotalTunnel – комплексне рішення для освітлення тунелів. Вона дозволяє компанії Philips адаптувати розробки в галузі світлодіодного обладнання відповідно до потреб клієнтів.
Технологія TotalTunnel для тунелю Boxem

Ми
шукали

надійного партнера, досвід і знання якого дозволять підібрати оптимальне освітлення для тунелю. Наші сподівання справдилися!"
Технологія TotalTunnel для тунелю Boxem

Прагнення клієнта

 

Нещодавно завершилося будівництво тунелю Boxem, який з’єднує провінційну дорогу та водний шлях. У цьому одинарному тунелі передбачено рух транспорту по двох полосах. Компанія Philips запропонувала технологію освітлення для тунелів TotalTunnel, яка складається з найновіших світлодіодних світильників FlowStar і системи керування TunneLogic.

Виїзд із тунелю

Правильне освітлення

 

Установивши світлотехніку FlowStar, яка вирізняється тривалим строком служби та можливістю підключення до системи керування рівнем яскравості TunneLogic, ми зможемо скоротити споживання електроенергії на 34% порівняно з іншими системами для освітлення тунелів.

Завдяки довговічності світлодіодні лампи майже не потребують технічного обслуговування. Отже, ми заощаджуємо час і гроші. А також не створюємо проблем для руху транспорту, оскільки ремонтні роботи майже не проводяться.

Переваги

Виїзд із тунелю
  • FlowStar Large
    FlowStar Large
    Операторам туннелей необходимо светодиодное решение, которое подходит для освещения как внутреннего пространства, так и въезда в туннель, а также отличается экономичностью, безопас...
Система керування TunneLogic

TunneLogic

TunneLogic – це система управління, розроблена спеціально для відстеження роботи світлодіодного обладнання та контролю за ним.

 

Переглянути продукт

Команда

Провінція Оверейсел

Муніципальна рада Зволле

Beenen

Компанія з монтажу

На веб-сайт Beenen

 

Salverda

Підрядник

На веб-сайт Salverda

Пов’язані проекти