Інші бренди компанії

CityTouch

три острови, одна система освітлення

Освітлення в портах,

Тенериф, Іспанія

 

Сьогодні адміністрація порту в Санта-Круз-де-Тенериф керує освітленням на трьох островах централізовано за допомогою програмного забезпечення CityTouch.

Порт Тенериф уночі

Програмне забезпечення CityTouch –
ідеальне рішення

для керування системою зовнішнього освітлення".

 

Сантьяго Янес, оператор системи освітлення, порти Тенерифу

Безпечна доріжка в кампусі High Tech Campus зі встановленими вуличними світильниками Philips
Безпечна доріжка в кампусі High Tech Campus зі встановленими вуличними світильниками Philips

Прагнення клієнта

 

Сьогодні адміністрація порту в Санта-Круз-де-Тенериф керує освітленням на трьох островах централізовано за допомогою програмного забезпечення CityTouch. Але раніше вона мала проблеми. І не одну. По-перше, управління освітленням на трьох островах викликало труднощі та займало багато часу. По-друге, керівництво прагнуло покращити умови проживання для містян і привабити туристів. І нарешті потрібно було зменшити споживання електроенергії. Система CityTouch допомогла впоратися з усіма завданнями.

Після заходу сонця починає світитися міст у кампусі High Tech Campus

Правильне освітлення

 

Після заміни попереднього обладнання світлодіодними лампами та впровадження програмного забезпечення CityTouch адміністрація порту скоротила споживання електроенергії на 81%. Зараз оператор керує освітленням на трьох островах з одного комп’ютера. Також керівництво належно оцінило можливість налаштовувати рівень освітлення окремо для кожного порту. Більше того, тепер непотрібно постійно відправляти ремонтні бригади для перевірки освітлювального обладнання – у систему автоматично надходить повідомлення, якщо певний світильник вийшов із ладу.

Програмне забезпечення CityTouch призначене для керування системою вуличного освітлення. За допомогою нього оператори відстежують роботу системи зовнішнього освітлення громадських місць і керують нею. Також вони отримали змогу зберігати, відображати на графіках і аналізувати статистичні дані про роботу світильників.

 

Докладніше про систему

Пов’язані проекти