Інші бренди компанії

Краще освітлення –

менші витрати

Паленсія,

Іспанія

 

Дізнайтеся, як у місті покращилися стандарти життя, знизилися витрати на технічне обслуговування, скоротилося споживання електроенергії та викиди вуглекислого газу.

Яскраво освітлені нічні вулиці Паленсії

Intelligentcity – це інноваційне

рішення, спрямоване на оптимізацію таких якісних характеристик системи міського освітлення, як придатність для життя, безпечність, енергоефективність і зниження витрат на технічне обслуговування".
Чоловік і дитина грають у карти на вулиці, де встановлено світильники Philips
Люди прогулюються нічними вулицями Паленсії, освітленими обладнанням Philips

Прагнення клієнта

 

Враховуючи низьку якість кольоропередачі, надмірні викиди C02, а також відсутність можливостей для ефективного керування, мережа вуличного освітлення Паленсії вважалася застарілою й обтяжливою з точки зору фінансування. Бюджет потерпав від величезних рахунків за електроенергію й обслуговування, і міській владі бракувало коштів для модернізації 11 000 вуличних ліхтарів.

Philips освітлює Паленсію

Правильне освітлення 

 

У пошуках економічно вигідного рішення міська рада Паленсії звернулася до енергосервісної компанії Clece. Енергосервісна компанія забезпечила початкове фінансування проекту, тому Паленсія зможе відшкодувати інвестиції за рахунок заощаджень, які надходитимуть до бюджету міста після встановлення енергоефективного освітлювального обладнання.

 

На першому етапі модернізації в місті замінили 3139 світильників. У рамках реалізації плану дій з енергоефективності на головних вулицях і бульварах міста з’явилися світлодіодні світильники Luma, у житлових кварталах були встановлені світлодіодні світильники Selenium, а у старій частині міста – світлодіодне обладнання Villa. Віддалене зональне керування світлотехнікою здійснюється за допомогою програмного забезпечення CityTouch через радіочастотні модулі Starsense.

 

Результати проекту просто вражаючі. Менші обсяги споживання електроенергії створюють неймовірні можливості для економічного зростання та захисту навколишнього середовища. До того ж міська рада може легко керувати рівнями освітлення в різних районах за допомогою CityTouch. Нове високоякісне освітлення з відмінною кольоропередачею гарантує безпеку та комфорт у місті. Тож тепер гості та містяни можуть насолоджуватися життям в оновленій, кращій Паленсії.

  • Luma
    Luma
    Luma — это светильник для освещения дорог, созданный на основе технологии REVOLED™, который имеет отличительный дизайн и оснащен отличной системой охлаждения. Светильник подходит д...
  • Selenium LED
    Selenium LED
    Selenium LED - это экономичное решение для дорожного освещения, которое экономит более 60 % электроэнергии по сравнению с традиционными системами. Скругленные формы и аскетичный ди...
CityTouch

CityTouch

Оживіть своє місто. Просте керування освітленням міста з гнучкою, динамічною системою.

Переглянути продукт

Атмосфера

сучасного

міста

Команда

Муніципалітет Паленсії

Клієнт

Ракель Лопес

Керівники проекту – Philips

Габріель Рубі

Керівники проекту – Міська рада Паленсії

Хайме Понтіго

Керівники проекту – Clece

Пов’язані проекти