You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Створюючи дружню
атмосферу

завдяки світлу

Хмарочос Breitner,
Нідерланди


Дізнайтеся, як панелі Luminous Textile змінили вигляд ресторану в штаб-квартирі Philips.
Покращення зон відпочинку в офісі

Ідеальні інгредієнти для   незабутньої обідньої перерви

Фантастична атмосфера з панелями Luminous Textile від Philips
Кав’ярня в штаб-квартирі Philips (Амстердам)

Прагнення клієнта

 

З 2002 року в культовому хмарочосі Breitner розміщується штаб-квартира Philips. Пишаючись нашою домівкою та співробітниками, ми радо взялися за реконструкцію ресторану й перетворили його на яскраве, гостинне місце.

Атмосфера відпочинку з рішеннями Philips

Правильне освітлення 

 

Смачна їжа та світло однаково подобаються співробітникам компанії Philips. Модернізація ресторану, який раніше був непривітним і з вигляду офіційним, стала чудовою можливістю продемонструвати наші вміння.

 

Основним елементом нового дизайну стали інноваційні світлові текстильні панелі Luminous Textile. Соковиті кольори та привабливий сучасний дизайн оживили цю зону, а панелі, зображення на яких постійно змінюються, не дають нудьгувати. Плавні вихори відтінків кольорів, які гармонійно переплітаються, заспокоюють і радують погляд.

 

Тепер кожен хоче відвідати наш ресторан. Персоналу та клієнтам подобається сидіти тут і насолоджуватися їжею й напоями, а хмарочос Breitner став іще популярнішим.

 

М’яка поверхня світлових текстильних панелей також поглинає неприємне відлуння та приглушує шум. Ідеальне поєднання дизайну, яким хочеться весь час милуватися, і технологічного рішення для звукоізоляції!

 

М’яка поверхня світлових текстильних панелей також поглинає неприємне відлуння та приглушує шум. Ідеальне поєднання дизайну, яким хочеться весь час милуватися, і технологічного рішення для звукоізоляції!

 

Світлові текстильні панелі Luminous Textile

Дивовижна гра кольорів і світла на стінах

Переглянути продукт

Команда

Народний комітет
Дананга

Клієнт

На веб-сайт

Нгуєн В’єт Нхан

Менеджер проекту

Світлотехніка Philips. В’єтнам

Пов’язані проекти