Інші бренди компанії

Похід у ресторан
перетворюється на пам’ятну
подію

Ресторан Flinstering,
Бреда, Нідерланди

   

Дізнайтеся, наскільки приємною для відвідувачів є атмосфера, яку створює нове освітлення в ресторані Flinstering.

 

 Світлотехніка Philips для барних стійок яскраво освітлює пляшки в барі ресторану Flinstering

Світлодіодне освітлення
виправдало всі наші

сподівання. Організовуючи певні заходи, ми певні, що світло допоможе підкреслити вибрану тему".

 

Яспер Бронкхорст і Рене Лансі, власники ресторану Flinstering

Flinstering огортає гостей теплом і затишком завдяки освітленню Philips для ресторанів і барів
Яскравий помітний фасад ресторану Flinstering зі світлотехнікою Philips

Прагнення клієнта


Власники ресторану Flinstering хотіли вражати клієнтів. Окрім приголомшливого меню, заклад мав приголомшувати декоративним освітленням, яке б візуально розширювало простір. Чи вдалося за допомогою освітлення Philips створити смачну атмосферу без надмірних витрат?

 

Світлодіодні лампи Philips для радісної, мінливої атмосфери в ресторані Flinstering

Правильне освітлення

 

Щоб завоювати прихильність гурманів у Бреді, потрібне було оригінальне освітлення ресторану та бару. Рішення допомогла знайти компанія Livingprojects, партнер Philips з освітлювальних технологій.

 

Ним стало світлодіодне освітлення, і перевтілення ресторану почалося. Радісний і жвавий настрій у залі зі столиками створили стельові світильники eW. Щоб привернути увагу до білих панелей на стінах, ми використали світлодіодні панелі RGB LEDline, а світлодіодні світильники Spot установили в окремих зонах, які потребували особливої уваги. На початку вечора на стіни проеціюються м’які чорно-білі зображення, які поступово змінюються яскравими барвами, заряджаючи ніч енергією. Пляшки з різнокольорового скла ефектно та стильно підсвічуються карнизними світильниками.

 

Знадвору світлодіодне обладнання LEDline2 й Underwater гарантують неймовірні враження від споглядання класичних архітектурних ліній фасаду ресторану Flinstering. Приємна атмосфера, у якій люди вільно та приязно спілкуються, багато в чому залежить від нового освітлення: воно надає неповторного шарму подіям, які залишаться в пам’яті надовго.

 

Світлодіодні світильники споживають на 70% менше електроенергії порівняно з попередніми галогенними лампами. Під час роботи світильники для бару не виділяють тепло, а це означає, що напої не нагріваються.

  • eW Downlight Powercore
    eW Downlight Powercore
    eW Downlight Powercore – это плоский светодиодный потолочный светильник белого света накладного монтажа для использования в системах общего освещения. Этот простой в установке пото...
  • eW Cove MX Powercore
    eW Cove MX Powercore
    Благодаря превосходной светоотдаче, широкому углу луча и диапазону постоянных цветов и цветовых температур, eW Cove MX Powercore идеально подходит для акцентного и отраженного обще...

Вражаючи клієнтів
світлом

Команда

Ресторан Flinstering

Клієнт

На веб-сайт

Livingprojects

Технічний експерт

На веб-сайт

Пов’язані проекти