Інші бренди компанії

Сучасне освітлення

історичного готелю

Grand Sofitel
Амстердам, Нідерланди

   

Дізнайтеся, як завдяки сучасному освітленню історичний готель опинився в центрі уваги.
Світлодіодні лампи Philips MASTER LEDlamp у готелі Grand Sofitel, Амстердам, Нідерланди

Ми повністю перейшли на
світлодіодне освітлення.

Нам слід було зробити цей крок раніше. Сьогодні ж емоції переповнюють".

 

Віллем ван Дам, голова служби технічного обслуговування, готель Grand Sofitel, Амстердам

Гості в коридорі Grand Sofitel (Амстердам), освітленому обладнанням Philips для готельного бізнесу
Осучаснений, гарно освітлений коридор Grand Sofitel (Амстердам) з обладнанням Philips для готельного бізнесу

Прагнення клієнта


Grand Sofitel – один із найвідоміших готелів у Нідерландах. Готелі Sofitel розташовуються в найпрестижніших містах по всьому світі, а готель в Амстердамі – один із восьми закладів, який отримав титул ’Легенда Sofitel’. Чи може сучасне освітлення відповідати високим стандартам готелю?
Люди в конференц-залі, яскраво освітленому обладнанням Philips

Правильне освітлення

 

Створення привітної й теплої атмосфери – пріоритетне завдання будь-якого п’ятизіркового готелю, і Grand Sofitel не виняток. Освітлення мало не лише підкреслювати історичну унікальність споруди, а й відповідати стандартам енергоефективності мережі готелів Accor. Для 177 номерів і 21 конференц-залу, в інтер’єрі яких поєднуються сучасні й класичні елементи декору, потрібно було до дрібниць продумати концепцію освітлення.

 

Світлодіодна технологія стала ідеальним рішенням. Завдяки різноманіттю обладнання в лінійці Philips для готельної індустрії нам вдалося зберегти історичний вигляд вестибюля з його класичними люстрами. Ми використали лампи Novallure, які ідеально підходять до стандартних патронів і характеризуються значно довшим строком служби порівняно зі старими лампами. Їх тепле й ефектне сяйво підкреслює розкіш вестибюля.

 

В інших приміщення, як-от конференц-залах, ми встановили спеціальну світлотехніку для готельного бізнесу та створили сучасну, стильну атмосферу, поєднавши яскраве, інтенсивне проміння стельових світильників LuxSpace і точкових світильників StyliD із приємним акцентним освітленням. Після модернізації готель завоював кілька нагород і знову опинився в центрі уваги.

 

"Зараз ми не можемо надати дані щодо загального зниження витрат на електроенергію й обслуговування, але припускаємо, що це приблизно 70 чи 80%. Я вже не кажу про час, який нам тепер не доводиться витрачати на ремонт", – говорить Віллем ван Дам, голова служби технічного обслуговування.

Міст,
розкішне освітлення    

Команда

Grand Sofitel, Амстердам

Клієнт

Мережа готелів Accor

Менеджер проекту

Пов’язані проекти