Інші бренди компанії

Доступна

розкіш

CitizenM,
Амстердам, Нідерланди

   

Дізнайтеся, як завдяки освітленню готель CitizenM із помірною ціновою політикою може посперечатися щодо якості обслуговування клієнтів із фешенебельними готелями.
Номер у готелі CitizenM з освітлювальним обладнанням Philips

За
сприяння компанії Philips

освітлювальні технології стали рушійною силою, завдяки якій ми задовольняємо бажання клієнтів і підвищуємо рентабельність готелю".

 

Майкл Леві, генеральний директор мережі готелів CitizenM

Номер у готелі CitizenM з освітлювальним обладнанням Philips
Номер у готелі CitizenM з освітлювальним обладнанням Philips

Прагнення клієнта


Готель CitizenM працює за принципом ’доступна розкіш’, тому тут прагнуть надавати якісні послуги за помірною ціною. Чи вдалося бренду за допомогою освітлення Philips задовольнити всі бажання клієнтів і при цьому не підвищувати вартість послуг?

Правильне освітлення

 

Клієнтам CitizenM добре відомі всі переваги готелю: стильний дизайн, висока якість, комфортні кімнати, безкоштовні розваги та зручне місцеположення. Задовольнити будь-які потреби кожного гостя нам успішно допомагають сучасні технології. Коли клієнт бронює номер у CitizenM, він отримує профіль, який можна налаштувати ще до приїзду в готель. Після реєстрації система активує профіль, а умови й вмеблювання в номері адаптуються відповідно до побажань клієнта.

 

Саме освітлення додає шарму готелю. Уже на порозі гості розуміють, що їх тут чекають: комфорт створений саме для них. Світлодіодна техніка iColor Cove, Spot і LuxSpace заливає весь простір у готелі приємним світлом, яскравість і відтінки якого легко змінюються.

 

У номері можна самостійно вибрати потрібний режим у системі розкішного освітлення. Можна заповнити його яскравою, живою ілюмінацією, або ж тут запанує м’яке й тепле освітлення – тепер рівень яскравості та колір світла підкоряються бажанням наших гостей. Щоб перетворити номер на мрію, потрібен лише пульт MoodPad. З його допомогою також можна керувати системою обігріву та мультимедійною системою. Завдяки розробленій компанією Philips унікальній технології внутрішнього мережевого зв’язку всі системи синхронізовані й налаштовуються за командою.

 

Забудьте про безликість готелів, до якої всі звикли. Для нас особистість клієнта на першому місці. Завдяки тривалому строку експлуатації обладнання Philips й економному споживанню ним електроенергії готель CitizenM скорочує витрати на технічне обслуговування та сплачує менші рахунки за електроенергію.

  • iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX – это компактный линейный светодиодный светильник, излучающий свет насыщенного цвета и позволяющий создавать динамические эффекты в альковах, акцентных зонах и друг...

Доступна
розкіш

Пов’язані проекти