Смачні томати

навіть узимку

Melrow Salads/
Flavourfresh salads
Ланкашир, Великобританія

 

Дізнайтеся, як за допомогою світлодіодного освітлення для теплиць навіть у зимовий період можна підтримувати активний ріст рослин.

Світильники Philips Greenhouse освітлюють рослини в теплиці Melrow Salads

Це обладнання
дозволяє нам

подовжувати сезон достигання овочів у Великобританії".

 

Melrow Salads

 Двоє чоловіків демонструють здорові рослини в теплиці Melrow Salads з освітленням Philips LED Greenhouse

Прагнення клієнта

 

Melrow Salads – основний постачальник салатних овочів до роздрібних магазинів і підприємств харчової промисловості. Його пріоритетним завданням є вирощування найсмачніших томатів протягом усього року. Щоб на власному досвіді переконатися в перевагах світлодіодного освітлення, власники Melrose Salads у своїй теплиці протестували ефективність гібридної системи, що складалася виключно з підвісних і міжрядних світлодіодних модулів.

Світлодіодні фітолампи на стелі теплиці
    • Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Правильне освітлення

 

Пошук оптимального освітлення для вирощування помідорів стало пріоритетним завданням для підприємства Melrose. Однак з огляду на постійне зростання рахунків за електроенергію нова освітлювальна система не мала витрачати жодного кіловата марно. Власники Melrose Salads вирішили перевірити ефективність світлодіодних промислових ламп і звернулися до компанії Philips, щоб установити їх у теплиці Flavourfresh Salads у Ланкаширі.


Гібридну систему, що складалася зі світлодіодного обладнання для міжрядного освітлення та стельових світильників, випробували на невеликій ділянці з помідорами різновиду ’черрі’. Інтенсивність освітлення подвійних світлодіодних міжрядних модулів Philips GreenPower становила 110 мкмолів/кв. м./с, а підвісних світлодіодних модулів Philips GreenPower – 112 мкмолів/кв. м./с.

 

Експеримент пройшов успішно. Через два дні зовнішній вигляд рослин покращився, гілки зміцнилися, колір листя став темніший, а колір плодів набув більш насиченого фіолетового відтінку. Оскільки параметри освітлення налаштовуються відповідно до потреб різних культур, з цією технологію врожайність усіх рослин у теплицях Melrose Salads буде незмінно високою.

 

Поєднання міжрядних і підвісних світлодіодних модулів у теплицях із невисокою стелею забезпечує бажаний рівень освітлення в зимовий період. За відсутності випромінюваного тепла в теплицях накопичується C02, що сприяє активному росту рослин.

Перехід рослинництва
на новий рівень

Команда

Melrow Salads/Flavourfresh Salads

Агроном

Cambridge HOK

Партнер Philips Horti LED

Пов’язані проекти

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website