Інші бренди компанії

Смачні томати

навіть узимку

Melrow Salads/
Flavourfresh salads
Ланкашир, Великобританія

 

Дізнайтеся, як за допомогою світлодіодного освітлення для теплиць навіть у зимовий період можна підтримувати активний ріст рослин.

Світильники Philips Greenhouse освітлюють рослини в теплиці Melrow Salads

Це обладнання
дозволяє нам

подовжувати сезон достигання овочів у Великобританії".

 

Melrow Salads

 Двоє чоловіків демонструють здорові рослини в теплиці Melrow Salads з освітленням Philips LED Greenhouse

Прагнення клієнта

 

Melrow Salads – основний постачальник салатних овочів до роздрібних магазинів і підприємств харчової промисловості. Його пріоритетним завданням є вирощування найсмачніших томатів протягом усього року. Щоб на власному досвіді переконатися в перевагах світлодіодного освітлення, власники Melrose Salads у своїй теплиці протестували ефективність гібридної системи, що складалася виключно з підвісних і міжрядних світлодіодних модулів.

Світлодіодні фітолампи на стелі теплиці

Правильне освітлення

 

Пошук оптимального освітлення для вирощування помідорів стало пріоритетним завданням для підприємства Melrose. Однак з огляду на постійне зростання рахунків за електроенергію нова освітлювальна система не мала витрачати жодного кіловата марно. Власники Melrose Salads вирішили перевірити ефективність світлодіодних промислових ламп і звернулися до компанії Philips, щоб установити їх у теплиці Flavourfresh Salads у Ланкаширі.


Гібридну систему, що складалася зі світлодіодного обладнання для міжрядного освітлення та стельових світильників, випробували на невеликій ділянці з помідорами різновиду ’черрі’. Інтенсивність освітлення подвійних світлодіодних міжрядних модулів Philips GreenPower становила 110 мкмолів/кв. м./с, а підвісних світлодіодних модулів Philips GreenPower – 112 мкмолів/кв. м./с.

 

Експеримент пройшов успішно. Через два дні зовнішній вигляд рослин покращився, гілки зміцнилися, колір листя став темніший, а колір плодів набув більш насиченого фіолетового відтінку. Оскільки параметри освітлення налаштовуються відповідно до потреб різних культур, з цією технологію врожайність усіх рослин у теплицях Melrose Salads буде незмінно високою.

 

Поєднання міжрядних і підвісних світлодіодних модулів у теплицях із невисокою стелею забезпечує бажаний рівень освітлення в зимовий період. За відсутності випромінюваного тепла в теплицях накопичується C02, що сприяє активному росту рослин.

Перехід рослинництва
на новий рівень

Команда

Melrow Salads/Flavourfresh Salads

Агроном

Cambridge HOK

Партнер Philips Horti LED

Пов’язані проекти

Ми спілкуємося про  

Відео YouTube    

Philips GrowWise Center, Нідерланди


Більше відео про технології й світлотехніку Philips для теплиць