Інші бренди компанії

Подолання стресу 
під час пологів

Лікарня Нордсйеландс,

Хіллерод, Данія

 

Дізнайтеся, як освітлення допомагає матерям народжувати в лікарні Нордсйеландс у Данії.

Медсестра та немовля в пологовій кімнаті лікарні Нордсйеландс

Усе пройшло
дійсно добре.

Я наче потрапила до іншого світу, схожого на затишний кокон. Я навіть почала виконувати дихальні вправи, просто дивлячись, як пульсує світло на стіні. Неймовірно. Ти розслабляєшся і відчуваєш рух".

Пацієнтка лікарні
Палата з оранжевим освітленням
Палата з блакитним освітленням

Прагнення клієнта

 

Лікарня Нордсйеландс дбає про жінок, які планують стати матерями. Щоб полегшити біль під час пологів і допомогти жінкам подолати стрес, у лікарні спробували застосувати аудіовізуальні ефекти для створення комфортної атмосфери. У результаті співпраці з компаніями Philips і Wavecare в лікарні з’явилися дві спеціальні пологові кімнати.

Немовля в лікарні Нордсйеландс

Правильне освітлення

 

Дизайн нових пологових кімнат розроблявся в рамках проекту PPI (інноваційний проект державно-приватного партнерства). Ідея полягала в тому, щоб за допомогою спокійного освітлення та музики полегшити пологи. Окрім того, жінки, слідкуючи за зміною візуальних світлових образів, отримали б змогу правильно виконувати дихальні вправи.
 

"За задумом у пологовій кімнаті мало зникати відчуття, що ти знаходишся в лікарні, – говорить Бйорн Веннервальд, менеджер проекту компанії Wavecare. – Ми намагалися відтворити атмосферу спа та були переконані, що нові світлові текстильні панелі Luminous Textile від Philips допоможуть нам у цьому. Тому ми звернулися до глибоких знань компанії Philips у сфері динамічного освітлення".
 

Кольорове освітлення, розслаблюючі звуки та динамічні образи є компонентами, на яких ґрунтуються всі три фази чуттєвого сприйняття. Тож система в кімнатах працює за трьома програмами: привітання, дихальні вправи та релаксація. Так жінкам легше розслабитися й зосередитися на диханні. "Усі без винятку жінки, які народжували за цією системою, залишилися задоволені", – розповідає акушерка Метте Монсруд.

Аудіовізуальні системи допомагають не лише жінкам, а й знижують напруження медичного персоналу. Усі світлодіодні світильники є енергоефективними, а строк служби, який становить 50 000 годин, дозволяє знизити витрати на технічне обслуговування та матеріальне забезпечення.

Світлові текстильні панелі Luminous Textile

Дивовижна гра кольорів і світла на стінах

Переглянути продукт

Пов’язані проекти