Інші бренди компанії

Бездоганне
освітлення вітрин

SuperTrash, Амстердам, Нідерланди


Дізнайтеся, як освітлювальне обладнання стильно підкреслює переваги магазинів SuperTrash.
Клієнтка SuperTrash розглядає себе в дзеркалі AmbiScene від Philips з увімкненим налаштуванням ’Денне освітлення’

Як і ми,
Philips зосереджується

на якості продукції. Це підтверджує не лише їхня концепція освітлення, а також підхід до роботи й інноваційні рішення".

 

Інгмар Бреннінкмейер, керівник торгівельних відділів SuperTrash

Кава-бар у магазині SuperTrash (Амстердам) з яскравим освітленням від Philips
Асортимент одягу SuperTrash, вигідно підкреслений освітленням Philips для торгових залів

Прагнення клієнта


SuperTrash – популярний у всьому світі модний бренд. Одяг цієї марки представлений у 2000 магазинів у 32 країнах. За задумом власників у флагманському магазині в Амстердамі мали гармонійно поєднуватися риси вишуканого бутика й гостинного готелю. Чи вдалося за допомогою правильного освітлення досягти бажаного ефекту?
Клієнтка підбирає одяг у магазині SuperTrash зі спеціальними системами Philips для торгових залів й інноваційним освітленням для примірочних

Правильне освітлення

 

Одяг класу люкс SuperTrash слід представляти в правильному світлі, не лише щоб підкреслити його якість, а й показати клієнтам, як вони виглядатимуть у ньому.

 

Спеціальне освітлення Philips стало ідеальним рішенням. Світлодіодні світильники EcoStyle створили приємну атмосферу в магазині й привернули увагу до представлених колекцій одягу. З яскравим освітлення жоден відтінок кольорової гами одягу більше не спотворюється. Тож клієнти вже наперед знатимуть, який вигляд матиме вбрання при денному світлі. Ми встановили світлодіодну систему підсвічування Integrade, щоб привернути увагу клієнтів до полиць. Ці ультратонкі світильники можна розміщувати майже на всіх полицях і вітринах.

 

Найбільшої ж уваги заслуговує система освітлення для примірочних. Для дзеркал типу AmbiScene одним натисканням кнопки можна перемикати такі налаштування освітлення, як ’вечірнє’, ’для офісу’ та ’денне’. Тож клієнт бачить, як виглядатиме одяг у різних ситуаціях.

 

За запитом власників SuperTrash ми перепрограмували систему AmbiScene. Тепер після вибору параметра освітлення ’вечірнє’ лунає клубна музика. Освітлення та музика створюють відмінний настрій.

  • InteGrade LED engine system
    InteGrade LED engine system
    Система светодиодных модулей InteGrade — это перспективное энергосберегающее решение для создания приятной атмосферы для совершения покупок. Система может быть использована для акц...

Чудовий вигляд
у яскравих променях світла

Команда

SuperTrash

Дизайнер

На веб-сайт

Пов’язані проекти