Інші бренди компанії

Інтер’єр,

що зачаровує

Бутик Bizuu
Варшава та Познань, Польща


Дізнайтеся, як завдяки освітленню магазинів Bizuu вдалося створити легку й невимушену атмосферу для клієнтів.
Польський бренд Bizuu створює у своїх магазинах унікальну атмосферу завдяки освітленню PhilipsLED і дзеркалам AmbiScene

У сукнях від Bizuu

я нарешті можу почуватися справжньою королевою."

 

Вероніка Ксенжкевич, актриса

Високоякісне освітлення Philips підкреслює красу одягу у вітрині магазину
Жінка перед дзеркалом AmbiScene від Philips

Прагнення клієнта

 

Коли власники магазинів Bizuu створили власний модний бренд, перед ними відкрилися неймовірні можливості. Однак їхній перший магазин був темний і непривітний, без вікон, які б виходили на вулицю. Бренд Bizuu потребував рішення, гідного представити їх вражаючий одяг у вигідному світлі.

Ефектне освітлення магазину Bizuu завдяки обладнанню Philips

Правильне освітлення 

 

Bizuu – це польська марка модного одягу, який створюється жінками для жінок. Це справа двох сестер – Сюзанни Вахов’як і Бланки Йордан. Їхні роботи представлені в магазинах Bizuu у Варшаві та Познані й користуються неймовірною популярністю серед жінок, які приділяють надзвичайну увагу своєму зовнішньому вигляду. Модний бренд має привертати увагу прихильників моди, тому презентації колекцій у магазинах Bizuu мають величезне значення. Однак власниці бренду були недосвідченими в питаннях роботи модних бутиків, тому не врахували важливість правильного освітлення. Вони звернулися по допомогу до представників компанії Philips, коли зрозуміли, що в магазині похмуро й темно, і це не приваблює клієнтів.


У пригоді стало світлодіодне освітлення. Світлотехніка StyliD compact створила унікальну привітну атмосферу й відтінила красу одягу на вітринах. Гнучка система монтажу StyliD compact дозволила максимально точно спрямувати світло та розставити правильні акценти, притягуючи погляди клієнтів до одягу та підкреслюючи його якість. Чистий білий колір світлодіодних променів узагалі не створює жовтого відтінку, як застарілі лампи, що відразу перетворює просте приміщення на вишуканий сучасний бутик...

 

Завдяки енергоефективним світлодіодним технологіям річне споживання електроенергії в магазинах Bizuu скоротилося на 50% порівняно із застосуванням традиційних ламп розжарювання.

Пов’язані проекти