Інші бренди компанії

Безцінна

допомога

Національний військово-історичний музей, Состерберг, Нідерланди

 

Дізнайтеся, як можна негайно усунути несправності системи освітлення.

Відеоогляд музею (автор – Маркус Кінгма)

Ми відтворюємо історію.

І роль світла в цьому процесі

дійсно неоціненна".

 

Марк де Йонг, компанія Kossmann.dejong

Відвідування Національного військово-історичного музею, Kossmann.Dejong
/content/dam/b2b-li/en_AA/Experience/cases/national-military-museum/thema_1_2__kossmanndejong_224x251.jpg

Прагнення клієнта

 

Консорціум Heijmans виграв тендер на побудову й розробку дизайну цього музею. Як учасник тендера на фінансування, технічного обслуговування й експлуатації музею протягом наступних 25 років, консорціум також мав запропонувати власну ставку.

Зал Національного військово-історичного музею, фото Анне Рейтсма

Правильне освітлення

 

Марк де Йонг мав до дрібниць продумати освітлення цього величезного холу висотою 13 метрів, у якому знаходиться грандіозна колекція найвизначнішої воєнної техніки Нідерландів, серед експонатів якої бойові літаки, гелікоптери й танки. "За допомогою технології GentleSpace із системою керування денним освітленням ми впевнені, що в залі завжди достатньо світла, а квадратні світлодіодні світильники чудово поєднуються із сітчастою стелею.


У центральній частині музею знаходиться розподілена на сім тематичних зон експозиція предметів слави Повітряних і Сухопутних Збройних Сил Нідерландів. "Щоб створити в кожній зоні притаманну лише їй атмосферу, ми також використали точкові світильники Selecon", – розповідає Йонг. Освітлювальне обладнання RGBW із широким кольоровим спектром дозволяє відтворювати не лише яскраві кольори, а й пастельні відтінки.


"Спеціально для нас компанія Philips розробила точковий світильник StyliD Zoom із функцією блимання або миттєвого затемнення. Це обладнання вбудовується в систему керування DMX і налаштовується для роботи за кількома сценаріями (подібно до системи освітлення в кінотеатрі)".


На території музею компанія Philips установила світлодіодні лампи UrbanStar з якісною передачею кольорів, які добре освітлюють парковку й основні доріжки, що ведуть до головної будівлі.


Керувати світлотехнікою в музеї можна за допомогою системи управління Dynalight. Завдяки двосторонньому бездротовому зв‘язку з усіма джерелами освітлення керувати мережею можна з центрального комп’ютера. У разі виникнення несправностей їх можна негайно усунути. Наступні 25 років компанія Heijmans може повністю покладатися на цю надійну технологію керування всією системою освітлення музею.

  • GentleSpace gen2
    GentleSpace gen2
    Инновационные светильники для освещения помещений с высокими потолками: промышленных цехов, цехов пищевой промышленности, складов, выставочных залов и крытых спортивных сооружений....

Пов’язані проекти