Інші бренди компанії

Усе для успіхів у
навчанні

Студентські гуртожитки UNITE

Лестер, Великобританія

 

Дізнайтеся, як світло покращило життя студентів у гуртожитках UNITE.

Студенти в пральні Unite

Якісніше
освітлення

покращує умови проживання студентів. Для нас важливий стан гуртожитків, оскільки він також впливає на успіхи в навчанні".

Джеймс Тірнен, менеджер з енергоресурсів і комунальних послуг, компанія UNITE
Unite
Молодь у коридорі гуртожитку Unite

Прагнення клієнта

 

Компанія UNITE – це передова компанія з надання спеціалізованих гуртожитків для студентів. Її мета – знижувати негативний вплив на навколишнє середовище й одночасно надавати високоякісне житло. Після оцінки стану приміщень у гуртожитку ’Грейндж’, який обслуговує компанія UNITE, до проекту модернізації освітлення залучили компанію Philips.

Спальня в гуртожитку Unite

Правильне освітлення

 

У гуртожитку ’Грейндж ’ потрібно було модернізувати систему освітлення. У цій будівлі зі студіями для однієї особи, кімнатами на кількох чоловік, спільними кухнями та вітальнями мешкає 220 студентів Університету Монфорта. Прискіпливо вивчивши питання, ми прийняли рішення замінити старі флуоресцентні лампи найсучаснішою світлотехнікою. Це дозволило б заощадити електроенергію й покращити умови проживання.

Тож компанія Philips почала працювати. Ми встановили світлодіодні лампи у всіх спальнях, кухнях, приміщеннях загального користування, підсобних приміщеннях, а також застосували аналогічне обладнання для зовнішнього освітлення будівлі. Завдяки міцному корпусу й відмінному розподілу світла накладні круглі світлодіодні світильники з’явилися майже у всьому гуртожитку. Завдяки новому обладнанню істотно знизилося споживання електроенергії, а в гуртожитку ’Грейндж’ стало ще приємніше жити й працювати.

В адміністративних зонах, наприклад приймальні, замість модульних флуоресцентних ламп ми використали вбудовані світильники CoreLine Recessed, а у пральні з’явилися світлодіодні світильники Pacific. Тепер мешканці можуть насолоджуватися приємною домашньою атмосферою, яку створює високоякісне освітлення, і зосередитися на навчанні. Щоб заощадити кошти й зменшити споживання електроенергії, коридори також було оснащено датчиками руху, а окремі кімнати – датчиками денного світла.


Тож якісніше освітлення безумовно покращує умови проживання студентів і сприяє успіхам у навчанні. Рахунки за спожиту електроенергію суттєво зменшилися, а на технічне обслуговування потрібно менше часу.

Пов’язані проекти