Інші бренди компанії

Обличчя

коледжу

Коледж Gateway Community College,

Нью-Хейвен, штат Коннектикут

 

Дізнайтеся, як технологія світлодіодного освітлення допомогла втілити цей задум у життя.

Коледж Gateway Community College, фото Electroland

Цей проект
змінює загальноприйняту думку про

загальнодоступний і приватний показ зображень".

 

Камерон МакНелл, компанія Electroland

Коледж Gateway Community College, фото Electroland

Прагнення клієнта

 

Цей проект змінює загальноприйняту думку про загальнодоступний і приватний показ зображень, а також популяризує думку, що коледж Gateway Community College – важливий і сучасний навчальний заклад.

Коледж Gateway Community College, фото Electroland

Правильне освітлення 


Кожен день одногрупники, викладачі й співробітники коледжу Gateway Community College посміхаються студентам із величезного (11 x 11 метрів) світлодіодного екрана з низькою роздільною здатністю. Ідея цього мистецького твору з промовистою назвою "Обличчя коледжу" – показувати кожні тридцять секунд нові фото зі смартфонів або веб-сайтів.

 

Утілити цей задум у життя допомогла технологія світлодіодного освітлення. На спеціальному каркасі від компанії RGB Lights, Inc. на відстані 95 мм один від одного розмістили стрічкові світильники Philips Color Kinetics iColor Flex LMX із повнокольоровими світлодіодними елементами. Цей дисплей розташували у дворику, який з’єднує корпуси коледжу.

 

Камерон МакНелл, директор компанії Electroland і за сумісництвом дизайнер освітлення, не пошкодував, що обрав технологію Philips Color Kinetics. За словами МакНелла, "широка лінійка продуктів [технологія Philips Color Kinetics] дозволила вибрати саме те рішення, яке повністю відповідає нашим вимогам, а компанія Philips запропонувала неоціненну технічну підтримку".

  • iColor Flex LMX
    iColor Flex LMX
    iColor Flex LMX – это гирлянда, состоящая из больших, ярких, полноцветных светодиодных ячеек, предназначенная для создания исключительных эффектов и обширных установок без ограниче...

Світло, що
промовляє без слів

Команда

Коледж Gateway Community College

Клієнт

На веб-сайт

Electroland

Дизайнер освітлення

На веб-сайт

RGB Lights

Партнер з освітлювальних рішень

На веб-сайт

Пов’язані проекти