Інші бренди компанії

Замість старої фабрики –

новий символ

Освітлення Toffee Factory в Ньюкаслі


Дізнайтеся, як у колись занедбаній будівлі кипить життя, народжуються бізнес-проекти та відбуваються культурні заходи.
Toffee Factory – Реалізація проекту – Світлотехніка Philips

Будівля Toffee Factory з   дивовижним

освітленням уночі має неперевершений вигляд, а труба заводу схожа на чарівний гігантський стовп; завдяки їй усі в Ньюкаслі та Гейтсхеді дізнаються про початок культурного заходу ’Вечірнє шоу’. "
Усміхнений співробітник Toffee Factory
Двоє людей перед будівлею Toffee Factory

Прагнення клієнта

 

Знесення – це все, що залишалося покинутій у 1950-х р. р. фабриці, але, на щастя, міська рада Ньюкасла вирішила перетворити її на передовий офіс-центр. Але як похмура будівля могла стати цікавою для нового бізнесу?

Установлена на мосту світлотехніка Philips

Правильне освітлення

 

"Нудна цегляна будівля у вікторіанському стилі потребувала нових кольорів, тому ми встановили панелі Philips ColorGraze і ColorReach навколо чотирьох арок і труби. У лампах використовується система RGB, яка може відтворювати практично будь-який колір спектру. Тепер зі стін будівлі ллється світло, яскраво сяючи на десятки кілометрів.

 

Освітлення контролюється системою Philips PowerControl, яку запрограмовано на швидке відтворення кольорових ефектів. Вона дозволяє змінювати кольорове освітлення з потрібною швидкістю. Також можна регулювати рівень яскравості, установивши для нього максимальне чи мінімальне значення, або взагалі вимкнути. Тож власники будівлі можуть легко адаптувати освітлення для спеціальних подій.


Спрямовані знизу вгору промені прожекторів eW Graze PowerCore заливають стіни головної будівлі білим статичним світлом, створюючи неймовірний візуальний ефект. Така яскрава й потужна ілюмінація робить фабрику Toffee Factory помітною на тлі нічного неба..."

  • ColorGraze QLX Powercore
    ColorGraze QLX Powercore
    Линейные прожекторы для освещения многоэтажных фасадов, поверхностей, малых архитектурных элементов, вывесок и омывающей подсветки стен. Отличаются низким энергопотреблением. Освещ...
  • ColorReach Powercore gen2
    ColorReach Powercore gen2
    ColorReach Powercore – это первый светодиодный прожектор, обладающий достаточной мощностью для яркой динамичной подсветки крупных архитектурных фасадов. Он сочетает все преимуществ...

Пов’язані проекти