Інші бренди компанії

Міст,

вартий королівської уваги

VIP-міст Мейдан і Королівський Міст, Дубай, ОАЕ

 

Погляньте, як мости Мейдана зустрічають поважних гостей кольоровою світлодіодною ілюмінацією.

Рішення Philips для зовнішнього освітлення, що не потребує технічного обслуговування

Освітлення надає
мосту Мейдан

неймовірного вигляду – його без сумніву помічають ".
Мости Мейдан – освітлювальні технології Philips у Дубаї
Рішення Philips для зовнішнього освітлення, що не потребує технічного обслуговування

Прагнення клієнта

 

Міст Мейдан – це диво архітектурного мистецтва. Його фантастичними хвилями, які з’єднують готель "Мейдан " і головну дорогу, щороку милуються мільйони людей. Чи можливо за допомогою спеціального освітлення перетворити його на символ сучасності – атрибут світового кубка Dubai World Cup, що традиційно проводиться в березні?

Кольорова світлодіодна ілюмінація, що безперечно привертає увагу до мосту Мейдан (Дубай)

Правильне освітлення

 

Міст Мейдан і його менший брат, Королівський Міст, є важливими елементами інфраструктури Мейдан-сіті. Кожного року, коли розігрується кубок світу з кінських перегонів Dubai World Cup, члени королівської родини й найшанованіші гості проїжджають ними на іподром. Компанія Philips займалася реалізацією проекту з освітлення мосту Мейдан. Він мав стати справжнім королівським в’їздом й архітектурною пам’яткою.

 

Замовник вимагав, щоб міст обов’язково підсвічувався синім, а система освітлення не потребувала обслуговування. З огляду на поставлені завдання ми використали у світильниках eColor Graze Powercore світлодіоди синього кольору.
Прискіпливо вивчивши креслення та сам об’єкт, ми дійшли висновку, що світильники висотою 60 см стануть ідеальним рішенням для ілюмінації хвилеподібної конструкції мосту.

   

З установленим обладнанням лише від одного погляду на міст можна отримати естетичну насолоду. Освітлення синьою ниткою пробігає неймовірними вигинами конструкції й підкреслює її вишуканість.


Після завершення робіт на мосту Мейдан менеджери звернулися до нас із проханням установити аналогічні світильники на Королівському Мосту. Компанія Philips виконала наступне замовлення за шість тижнів.

  • eColor Graze MX Powercore
    eColor Graze MX Powercore
    Многие объекты архитектуры нуждаются в линейных прожекторах, способных освещать несколько этажей с минимальными перепадами уровня освещенности. Владельцам недвижимости и конечным п...

Пов’язані проекти