Інші бренди компанії

Стіна, яка перетворилася на міський розважальний центр

Інтерактивна мультимедійна стіна,

Мадрид, Іспанія

Дізнайтеся, як зовнішнє світлодіодне освітлення спроможне покращити місце, де ви мешкаєте.
ескіз відео

Анімована світлодіодна
стіна

 – це інтерактивний носій, за допомогою якого можна популяризувати ідеї соціальної відповідності, залучати до участі в громадських ініціативах, ділитися інформацією, підтримувати взаємодію між різними колами людей і проводити розважальні заходи ".

 

Марія Лангаріта й Віктор Наварро, компанія Langarita Navarro Architects

Люди дивляться на зовнішнє світлодіодне освітлення від Philips
Робота митця на інтерактивній стіні

Прагнення клієнта


На думку влади, Мадрид має стати містом майбутнього. Некомерційна програма Medialab-Prado заохочує молодь вивчати й поширювати цифрову культуру, а також самим працювати в цьому напрямку. Але як організувати заходи в рамках програми в громадських місцях і при цьому підвищити популярність міських районів?
Робота митця на інтерактивній стіні

Правильне освітлення

 

Міська рада знайшла спосіб застосувати цифрові технології в Мадриді. Проектом світлодіодного інтерактивного фасаду доручили займатися компанії Langarita Navarro Architects. Команда зупинилася на ідеї великого цифрового екрана, який можна встановити на стіні будинку та демонструвати на ньому різноманітну інформацію.

 

Ідеальним рішенням стала технологія Philips Color Kinetics. Цю матрицю зі світлодіодів RGB можна використовувати як екран зі змінюваними контурами. Команда застосовувала технологію для створення великого кольорового екрана, на якому можна показувати роботи митців і дизайнерів з усього світу. Окрім того, інтерактивний екран можна використовувати для різноманітних змагань та ігор.

 

Проект без сумніву став успішним. За допомогою нього молодь часто презентує свої досягнення у сфері цифрових технологій, а місцеві жителі разом із друзями можуть брати участь в інтерактивних іграх. Що ж ми отримали в результаті? Гамірлива площа Плаза де лас Летрас стала найцікавішим місцем, і все більше людей хочуть жити неподалік.

 

Відтоді, як запрацював світлодіодний інтерактивний екран, стіни традиційного Мадрида знову й знову розквітають яскравими образами та барвами.

Пов’язані проекти