Інші бренди компанії

Променистий дракон:

міст

процвітання

Міст Дракона
Дананг, В’єтнам


Погляньте, як світло перетворює Міст Дракона в Данангу на диво, яким можна милуватися безкінечно.
Технологія світлодіодного освітлення Philips відкриває шлях до процвітання Дананга – Осяйний дракон

Дананг із його
вражаючою візитівкою

 – функціональним витвором мистецтва, що сяє безліччю вогнів і постійно змінює свій вигляд – заявив про В’єтнам у контексті новітніх світових тенденцій дизайну освітлення''.
Голова дракона зблизька
Пара за столиком милується яскравим Мостом Дракона – Philips

Прагнення клієнта

 

Нещодавно відкритий Міст Дракона в Данангу потребував ефектного освітлення, щоб не залишатися непоміченим навіть уночі. Орієнтуючись на принципи соціальної й екологічної відповідальності, рада міста прагнула знайти енергоефективне рішення для ілюмінації цієї міфологічної споруди.

Правильне освітлення 

 

Новий Міст Дракона – це вільний шлях Дананга до процвітання. Він спрощує переміщення між аеропортом й іншими важливими районами міста. Щоб дракон заграв безліччю кольорів, а транспорт пересувався мостом безпечно, потрібно було потужне освітлення. Однак, зважаючи на довжину мосту, яка становить 666 метрів, і шість смуг руху, для його освітлення знадобилася б величезна кількість світильників, а місто не впоралося б із такими витратами на енергію.

Проблему вдалося вирішити за допомогою світлодіодів. Розміщені в найрізноманітніших місцях світильники ColorBurst PowerCore і потужні прожектори ColorBurst Reach забезпечують грандіозну ілюмінацію дракона. Дивовижна гра світла й тіней вигідно підкреслює неординарну форму скульптури, яку видно на десятки кілометрів. Окрім того, з обох боків мосту встановлені світильники Vaya Linear, тому мерехтлива гра безлічі вогнів захоплює з першого погляду.

Ця архітектурна пам’ятка не лише стала окрасою міста, а й продемонструвала, що місто розвивається з дотриманням соціальної й екологічної відповідальності. Завдяки тривалому строку експлуатації обладнання й економному споживанню електроенергії місто безперечно скорочує витрати на технічне обслуговування. Таких результатів неможливо досягти з традиційним освітленням. Завдяки зручній системі керування можна легко змінювати кольори, залежно від свят і фестивалів, тому переоцінити переваги цієї споруди важко.


Міст Дракона з нашою технологією освітлення – диво, від якого важко відірвати погляд. Для Дананга це міцна ланка, яка пов’язує місто з іншими регіонами В’єтнаму та світом загалом.

 • ColorBurst Powercore
  ColorBurst Powercore
  ColorBurst Powercore — высокоэффективные светодиодные светильники для акцентного и наружного освещения. Светильники для архитектурного и ландшафтного освещения стандартного и компа...
 • ColorReach Powercore gen2
  ColorReach Powercore gen2
  ColorReach Powercore – это первый светодиодный прожектор, обладающий достаточной мощностью для яркой динамичной подсветки крупных архитектурных фасадов. Он сочетает все преимуществ...
 • Vaya Linear LP
  Vaya Linear LP
  Philips Vaya Linear LP White & Mono — это надежный и экономичный светодиодный светильник, создающий статичный белый или одноцветный свет. В Vaya Linear LP возможен выбор луча (широ...

Пов’язані проекти